Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Де потрібні поліцейські-регулювальники: у Полтаві створюють “карту складних перехресть”

Поліція Полтавщини збирає інформацію про перехрестя з ускладненим рухом, на яких потрібні поліцейські-регулювальники.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці поліції Полтавської області.

Тимчасові проблеми з розподілом електроенергії не оминули і дорожньої інфраструктури Полтави. Через періодичні відключення електроенергії вимикаються і світлофори на перехрестях вулиць обласного центру. Відповідно, створюються передумови для збільшення аварійності на дорогах, а також виникають щільні затори, які неможливо усунути без допомоги регулювальника.

“Оскільки на період дії воєнного стану в країні поліція максимально залучена до виконання завдань, визначених керівництвом Сил оборони, для переспрямування її ресурсів потрібен чіткий план дій. З метою визначення раціональної кількості сил та засобів, необхідних для вирішення проблем із заторами на найбільш завантажених перехрестях міста, пропонуємо громадянам долучилися до створення “карти складних перехресть”, – йдеться у повідомленні.

Що для цього потрібно

Під постом залишайте коментар з адресою перехрестя, яку потрібно включити в «план регулювання». Надана вами інформація буде врахована Управлінням патрульної поліції області при плануванні маршрутів піших екіпажів та автопатрулів.

Окрім того, за нагальної необхідності та наявності об’єктивної можливості, до регулювання руху будуть залучені і поліцейські секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів.

Система Orphus Поделиться на fb