Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чотири громади Полтавщини створили підприємство для управління відходами

Після дворічної роботи в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля”, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), в результаті низки зустрічей, навчань, нарад, після проведення громадських обговорень, 15 листопада відбулася фінальна частина процедури створення КП “Екосервіс-2022” – підписання Договору про співпрацю територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства щодо розвитку системи управління відходами.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Підписи під документом, який підтверджує намір співпраці громад у сфері поводження з відходами поставили Пирятинський міський голова Андрій Сімонов, Гребінківський голова Віталій Колісниченко, селищний голова Чорнухинської громади Олександр Василенко та Новооржицької – Анатолій Тітенко.

Окрім цього, під час зустрічі вони познайомилися з директором КП ” Екосервіс-2022″ Ярославом Сазоновим, контракт з яким підписано цього ж дня. Новопризначений керівник – з числа вимушено переміщених осіб, проживав та працював до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Харкові. Зараз з родиною мешкають у Пирятині. Він має досвід роботи на керівних посадах в комунальній сфері.

Експерт проєкту GIZ Максим Барінов поінформував учасників зустрічі про те, що техніка для роботи підприємства частково вже придбана і готова до поставки з Німеччини в Україну, зокрема, мова йде про сміттєвоз. До кінця календарного року все обладнання, передбачене проєктом, буде придбано та передано на підприємство.

Наразі перед новопризначеним керівником стоять завдання розроблення логістичних маршрутів для збору відсортованих відходів по територіях громад, розміщення майданчиків для їх збору. Наповну підприємство розпочне роботу з січня наступного року.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb