Українець Миколенко зіграв в одинадцятому поспіль матчі АПЛ

Команда українця знову програла.

Про це повідомляє “Суспільне.спорт”.

Український футболіст Віталій Миколенко провів усі 90 хвилин у матчі “Евертона” в чемпіонаті Англії. Захисник відіграв увесь матч проти “Ньюкасла” зліва в обороні.

Матч “Ньюкасл” – “Евертон” закінчився поразкою команди Миколенка з рахунком 0:1, єдиний гол було забито у першому таймі. Водночас після перерви “Евертон” значно більше володів м’ячем, однак не створював небезпек – жодного удару в ствір воріт за матч.

Що стосується Миколенка, то він не помилявся у захисті, однак практично не підтримував атаки “Евертона” у нападі, в українця також 63% точних передач.

Це уже третя поспіль поразка для “Евертона” – команда Френка Лемпарда поступилася “Манчестер Юнайтед”, “Тоттенгему” та “Ньюкаслу”. За одинадцять турів “Евертон” набрав 10 очок, йде на 15-му місці – перевага над зоною вильоту складає одне очко.

Після гри Лемпард відзначав, що його футболістам треба ефективніше діяти у фінальній третині поля. Однак загалом сказав, що задоволений діями команди.