Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна готова поглиблювати інтеграцію у сфері оборони НАТО, – Резніков

Україна вже співпрацює з НАТО глибше, ніж деякі його формальні члени, і буде поглиблювати фактичну інтеграцію у сфері оборони. 

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міністр оборони України Олексій Резніков.

“У секторі оборони ми вже співпрацюємо з Альянсом глибше, ніж деякі його формальні члени, які заслуговують титулу «головного союзника росії в НАТО». Ми і надалі будемо поглиблювати фактичну інтеграцію у сфері оборони. Адже це взаємовигідна співпраця. Міць сил оборони України вже усі оцінили. Варто пам’ятати, що НАТО – це не тільки про оборону, це про спільні цінності. Забезпечення стійкості демократичних інституцій, відновлення довіри до правосуддя, надійний захист громадянських свобод і прав людини – це також важливі компоненти інтеграції до НАТО”, – зазначив Олексій Резніков.

Рішення президента про подання заявки на вступ до Альянсу він назвав продовженням інтеграції і запевнив, що Україна пройде цей шлях крок за кроком.

“Сьогодні ми маємо великий арсенал західної зброї, якою успішно б’ємо російських окупантів. 11 місяців тому, коли я просив надати Україні стінгери, у відповідь чув, що це неможливо. Все змінилося. Український народ, українські захисники і захисниці, українська влада зробили неможливе – можливим”, – додав міністр оборони України.
Система Orphus Поделиться на fb