Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ПУЕТ одночасно відзначили день працівника освіти і день музики

1 жовтня в Полтавському університеті економіки і торгівлі відзначили подвійне свято. З Днем музики Полтавський академічний симфонічний оркестр (головний диригент – народний артист України Віталій Скакун) привітав колектив вишу, а натомість оркестранти натхненно привітали педагогічний колектив з Днем працівників освіти.

Два прекрасні колективи поєднують роки дружби і тісної співпраці, адже симфонічний оркестр довгий час мав репетиційну базу, надану улюбленим артистам ректоратом ПУЕТу. А оркестранти завжди з великою теплотою та вдячністю дарують своє натхнення, виступаючи в університеті.

Цього дня глядацька зала повнилась урочистою атмосферою і вдячністю, адже святкували і глядачі, й музиканти. Прекрасна концертна програма подарувала вишукану насолоду від віртуозного виконання світових хітів. Солірували цього дня вокалісти – заслужена артистка України Вікторія Ягодка-Новохатько та Олександр Дубовий, а також неперевершені інструменталісти – народний артист України Юрій Кириченко та Тетяна Франчук.

Дякував оркестрантам за чудовий виступ особисто ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, професор Олексій Нестуля. І звичайно, вітав колектив вишу з професійним святом. Адже досягнення цього дружного, креативного й професійного колективу багаторазово визнані науковою і освітянською спільнотами, а ПУЕТівці постійно підтверджують власні високі стандарти, долучаючись до чисельних міжнародних програм і співпрацюючи з кращими навчальними закладами в світі.

Марія Бойко

Фото – Михайло Малько

Система Orphus Поделиться на fb