Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У 80% профтехів освітній процес відбувається в очному або змішаному режимі, – Шкарлет

Цьогоріч вступна кампанія до профтехів триватиме до 1 листопада, однак 83 тис. 170 учнів, які вступили до закладів ПТО, вже розпочали навчання. Загалом близько 227 тис. здобувачів розпочали новий навчальний рік у професійно-технічних закладах освіти.

Сьогодні функціонує 564 заклади. З них освітню діяльність у традиційному форматі здійснюють 157 профтехів, 287 – у змішаному і 120 дистанційно, повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“Тішить, що у 80% закладів заняття відбуваються в очному або змішаному режимах. Якщо раніше дистанційний формат викликав труднощі в навчанні учнів, то зараз педагоги і майстри готові ефективно викладати як теорію, так і практику онлайн. Для цього ми регулярно навчаємо їх цифровим навичкам, пояснюємо, як створювати онлайн-контент”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Також готується до запуску онлайн-платформи “Професійна освіта онлайн” яка допоможе учням навчатися робітничим професіям швидко і безперешкодно.

“Представники робітничих спеціальностей затребувані в усіх регіонах України. І ми працюємо над підвищенням престижу професійно-технічної освіти, модернізацією мереж закладів та розвитком дуальної форми профосвіти”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Система Orphus Поделиться на fb