“Шахтар” програв “Реалу” у Лізі Чемпіонів

Українській команді попри непогану гру окремими відрізками матчу не вдалося зачепитися за очки. Питання виходу до наступного раунду залишається відкритим.

Як повідомляє Обозреватель, “Реал” із перших секунд влаштував потужний штурм українській команді. Мадридці атакували великими силами, не дозволяючи супернику навіть підвести голову. Українці насилу починали свої атаки, але вони завершувалися там, де закінчувався їхній штрафний майданчик.

“Реал” демонстрував тотальний пресинг, практично одразу роблячи перехоплення. На 13-й хвилині “Шахтар” не витримав натиску та пропустив гол. Родріго накрутив українських захисників метрів за 20 від воріт і точно пробив у правий кут.

Після голу темп гри дещо впав – і підопічні Йовічевіча отримали більше простору, при цьому малюнок поєдинку залишався тим самим: “Реал” атакував, “Шахтар” захищався.
На 28-й хвилині господарі розіграли ідеальну триходівку, після якої Вінісіус Жуніор завдав чіткого удару в нижній кут воріт – 2:0.

Мадридці зловили кураж і досить зненацька пропустили єдину атаку українського клубу. Богдан Михайличенко зробив ідеальний асист на Зубкова, Олександр у стрибку, не обробляючи, пробив повз Луніна – рахунок 2:1.