Ви тут:
Суспільство Україна 

Організація та проведення псевдореферендуму на Луганщині: ще 10 особам повідомлено про підозру, – Офіс Генпрокурора

За даними слідства, 19 вересня 2022 року голова так званої «общественной палаты ЛНР» ініціював перед головою псевдореспубліки питання проведення на тимчасово окупованій території Луганської області незаконного референдуму.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Голова, заступник голови та псевдодепутати так званого «народного совета ЛНР» 20 вересня 2022 року проголосували за прийняття закону «Про референдум ЛНР з питання входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта РФ». На основі даного «документа» 23-27 вересня 2022 року на тимчасово окупованій території Луганської області та на «закордонних дільницях» на території РФ організовано та проведено псевдореферендум.

Підозрювані публічно закликали громадян України до активної участі у незаконному заході та наголошували на необхідності приєднання псевдореспубліки до РФ.

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури їм повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Система Orphus Поделиться на fb