Ви тут:
Суспільство Україна 

Майже половина українців мають близьких родичів, які воюють: результати опитування

47% опитаних українців зазначили, що мають близьких родичів, які служать на війні.

Про це повідомила Соціологічна група “Рейтинг”.

Майже 20% повідомили, що мають серед близьких родичів таких, з якими втратили контакт і не знають, де вони зараз знаходяться. 5% – мають серед близьких загиблих через війну, 3% – таких, кого примусово депортували в росію або на окуповані території Сходу чи Криму. 7% опитаних зазначили, що особисто або їхні близькі родичі зазнали поранення, каліцтва через воєнні дії.

Довідково. Загальнонаціональне опитування “Оцінка шкоди, завданої воєнними злочинами росії в Україні” проведене Соціологічною групою “Рейтинг” 15-19 вересня.

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Опитування проведено в рамках проєкту Громадської організації “Центр сприяння волонтерському руху “Волонтер.Орг”: “Оцінка шкоди, яка завдана військовими злочинами РФ в Україні”. Опитування та звіт підготовлений у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю Громадської організації “Центр сприяння волонтерському руху “Волонтер.Орг” і не обов`язково відображає позицію Європейського Союзу».

Система Orphus Поделиться на fb