Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хабар за вступ до полтавського вишу: підозрюваний виїхав за кордон

Працівники прокуратури вже встановили країну перебування підозрюваного у вимаганні хабаря. Наразі триває робота по його поверненню до України.

Про це повідомив 5 жовтня керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

“У цьому випадку гроші перераховувалися на картковий рахунок. Вказана особа (завідувач кафедри) пропонувала окрім допомоги у вступі до навчального закладу також допомогу протягом всього навчання. Через те, що наступна така “допомога” могла бути лише у грудні, ми вирішили оголосити підозру людині. Ця особа, за нашими даними, зараз перебуває за кордоном. Ми знаємо, у якій саме державі вона зараз знаходиться. Наразі ставимо питання про обрання запобіжного заходу перед судом у вигляді тримання під вартою. Найближчим часом разом з міжнародним підрозділом прокуратури будемо вимагати видачі підозрюваного для здійснення правосуддя”, – зазначив Антон Столітній.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури колишньому завідувачу кафедри одного з полтавських університетів заочно повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Система Orphus Поделиться на fb