Ви тут:
Суспільство Україна 

48 країн членів ЮНЕСКО засудили агресію росії проти України

48 країн членів ЮНЕСКО, серед яких 27 країн ЄС, США, Великобританія, Канада та інші країни демократичного світу, засудили агресію росії проти України та закликали її негайно покинути територію України під час Всесвітньої конференції ЮНЕСКО з культурної політики та сталого розвитку – MONDIACULT 2022.

Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

“Ми не можемо спостерігати, як одна країна намагається стерти ідентичність і культуру іншої країни. Ми не можемо погодитися на подальші дії, що суперечать Конституції ЮНЕСКО та нашим загальним конвенціям. Ми закликаємо Росію негайно вийти за межі міжнародно визнаних кордонів України та вимагаємо негайного припинення агресії проти України, щоб гарантувати захист від подальшої шкоди українській природній, нерухомій та рухомій культурній спадщині в усіх її формах”, – йдеться у заяві країн-членів ЮНЕСКО.

Олександр Ткаченко подякував за допомогу та підтримку.

“Ми бачимо, хто є нашими постійними друзями та членами демократичного світу. Україна вдячна за допомогу та підтримку, яку надає ЮНЕСКО та закликає інші країни займати більш рішучу позицію щодо злочинних дій рф”, – зазначив Ткаченко.

Система Orphus Поделиться на fb