Збірна України забила 11 м’ячів Аргентині на чемпіонаті світу із сокки

Збірна України провела свій третій поєдинок на чемпіонаті світу з сокки, що цими днями проходить у Будапешті. З рахунком 11:0 “синьо-жовті” переграли команду Аргентини.

Як повідомляє «Суспільне.спорт», у вересні Україна дебютувала на чемпіонатах світу із сокки з розгромної перемоги над Тунісом з рахунком 11:1. Матч другого туру для українців видався значно напруженішим – нічия 2:2 проти Португалії.

На перерву після стартової 20-хвилинки команди йшли за рахунку 6:0 на користь українців. Дублем у складі “синьо-жовтих” відзначився Дмитро Іванов.

Ще п’ять голів влетіли у ворота Аргентини в другому таймі. Іванов записав на власний рахунок ще два голи, оформивши “покер”. Дубль – по м’ячу в кожному з таймів – на рахунку Олега Поліщука.