Збірна України розгромом закінчила груповий раунд ЧС-2022 із сокки

В 1/8 фіналу на “синьо-жовтих” очікує зустріч зі Словенією.

Як повідомляє Суспільне.спорт, збірна України закінчила виступи в груповому раунді чемпіоната світу із сокки. У заключному, четвертому турі “синьо-жовті” розгромили Англію – 7:1.

До матчу з лідером групи “F” українці підходили на другій сходинці, здобувши сім очок з дев’яти можливих у трьох стартових турах. “Синьо-жовті” перемогли збірні Тунісу (11:1) та Аргентини (11:0), а також зіграли внічию з Португалією (2:2).

Українці достроково гарантували собі вихід до 1/8 фіналу турніру. Та в матчі з Англією вирішували долю першого місця в групі, з якого виходили б на збірну Словенії в першому матчі плей-оф. Гра мала відбутися в четвер, 15 вересня, проте була відкладена на день через шторм у Будапешті.

Зрештою, збірна України не відчула проблем у протистоянні з англійцями, ще в першому таймі забивши супернику чотири “сухі” м’ячі. Ще три голи “синьо-жовті” провели в другій 20-хвилинці, встановивши остаточний рахунок 7:1.

Перемога дозволила Україні посісти перше місце в групі. У той же ігровий день 16 вересня українці розпочнуть матчі за вибування з матчу проти Словенії за квиток до чвертьфіналу.