Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

За серпень Укрпошта виплатила рекордні 17 млн грн пасажирам евакуаційних потягів

У серпні Укрпошта виплатила грошову допомогу від держави у розмірі 17,2 млн грн для 7,2 тис українців, які евакуювалися з зони проведення бойових дій.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

У серпні виплати здійснювалися на центральних залізничних вокзалах Львова та Дніпра. Також для доставки фінансової допомоги від держави в Кіровоградській області Укрпошта задіяла пересувні відділення, які приймали людей в Кропивницькому, Олександрії та інших громадах. Найбільшу кількість виплат – 9,6 млн грн для майже 4 тис людей – було проведено для українців, які евакуювалися до Львова.

У вересні Укрпошта також розпочала видавати фінансову допомогу від держави ще і у Хмельницькому.

“Укрпошта повністю готова до спільної роботи з військово-цивільними адміністраціями та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України в питаннях роботи з евакуйованим населенням. Завдяки широкій мережі відділень а також різним форматам роботи ми можемо швидко організувати видачу коштів безпосередньо на вокзалах, чи в найближчому до залізничної станції відділенні або самостійно довезти їх в громади, як ми це зараз робимо на Кіровоградщині. Так само як і готові обслуговувати ту кількість людей, яку потрібно. Наприклад, в серпні обсяг виплат був майже вдвічі більшим, ніж в попередні місяці, але це не вплинуло на якість та швидкість видачі коштів”, – прокоментував заступник генерального директора Укрпошти з розвитку мережі Дмитро Поліщук.

Загалом з травня Укрпошта в рамках спільного проєкту Офісу Президента, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства соціальної політики, Міністерства інфраструктури, Укрпошти та Укрзалізниці, видала 47 млн грн допомоги від держави для близько 20 тисяч переселенців.

Система Orphus Поделиться на fb