Ви тут:
Суспільство Україна 

За добу з-за кордону повернулися понад 32 тис українців, – ДПСУ

Вчора, 6 вересня, до країни в’їхали загалом майже 36 тисяч людей, з яких понад 32 тисячі – українці. Окрім того, прикордонники виявили 3 псевдостудентів, які намагалися залишити країну.

Про це у facebook повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

«За добу 6 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 71 тисяча осіб та майже 17 тисяч транспортних засобів.
З України минулої доби вибули більше 35 тисяч осіб. Майже 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували майже 36 тисяч осіб, понад 32 тисячі з них – громадяни України», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили прикордонники, за спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу – 15 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 6 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 5 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудентів та 2 осіб «непридатних до військової служби».

Система Orphus Поделиться на fb