Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З нагоди Дня вчителя вручили почесні грамоти та подяки освітянам Полтавщини

Напередодні Дня вчителя у Полтаві привітали освітян із професійним святом. Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін та перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко вручили  кращим педагогам подяки Міністерства освіти і науки та почесні грамоти.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

“У найскладніші для країни часи освітяни працюють на своєму фронті, адже важливо не втратити це покоління дітей. Спочатку 2 роки ковіду, дистанційка, тепер війна, змішане навчання. Усі школи, які мають укриття, мають працювати офлайн. Бо соціалізація, пряме спілкування з вчителем та однолітками позитивно впливають на розвиток учнів. Багато освітян пішли воювати, багато на фронті і ваших вихованців. І той героїчний подвиг, який відбувається на передовій, це і заслуга педагогів”, – наголосив Дмитро Лунін.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко побажав педагогам на високому рівні пройти цей непростий етап у професійному житті.

“Освітній фронт зараз такий же важливий, як міжнародний, медичний, економічний. Переконаний, що новий керівник Департаменту освіти і науки ПОВА професійно зможе організувати роботу освітніх закладів області. Бажаю педагогам терпіння, миру, перемоги. Пам’ятайте, що саме ваша робота знаходить відлуння у серцях дітей, яким у майбутньому відбудовувати і розвивати нашу країну”, – зазначив Олександр Лемешко.

Читайте також: У Полтаві нагородили представників туристичної галузі

Директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський також вручив освітянам грамоти.

“День працівників освіти – свято всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань. Наполеглива праця освітян, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук та високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях та стати фахівцями своєї справи”, – сказав Євген Кончаковський.

Нагадаємо, цьогоріч українські вчителі відзначатимуть своє професійне свято 2 жовтня.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb