Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Донеччини на Полтавщину переїхав дитячий будинок сімейного типу

Дитячий будинок сімейного типу з Слов’янська Донецької області переїхав на Полтавщину. Із початку повномасштабної війни родина Шатохіних проживає в Гожулах. У сім’ї виховується 7 дітей: три дівчинки та 4 хлопчики. Мати Світлана розповідає, що змушені були лишити домівку, аби врятувати дітей від війни. Для родини це вже другий вимушений переїзд, перший був 2014 року.

30 вересня заступниця начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко відвідала родину, повідомили у Полтавській ОВА.

“Машина була переповнена, але для нас було головне виїхати звідти. Ми їхали й не знали навіть куди. Коли під’їжджали до Полтави, зателефонували до волонтерів. Вони нам дали адреси, де можна зупинитися. Зупинилися в школі, де нас нагодували та дали спальні місця. Ми трохи перевели подих і почали думати про постійне місце дислокації, – розповіла Світлана Шатохіна. – Спочатку знайшли будинок, в якому планували пожити три тижні. От так і досі тут”. 

За словами Світлани, Полтавщина родині дуже подобається. Діти задоволені, знайшли собі заняття за інтересами – постійно грають у футбол та рухливі ігри, відвідують заняття в секціях. Наразі школярі – на дистанційному навчанні. Старша дівчинка Альона закінчила 11 клас та вступила до полтавського медичного вузу. 

Родина отримує всі виплати, постійно їм надають гуманітарну допомогу від різних організацій.

Заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко спільно з представниками Товариства Червоного Хреста в Україні передали родині продуктові набори. Туди входять: чай, цукор, макарони, борошно, рис, сардини, солонина, олія, а також два ящики із засобами гігієни та два великих пледи. Діти отримали 8 величезних кіндер-сюрпризів і рюкзаки з іграшками та шкільним приладдям. 

“Я рада була познайомитися з вами. Ви прекрасна родина. Ви робите велику справу. У таких надскладних умовах, які ви пережили, заслуговуєте на повагу та захоплення. – Сказала Катерина Рижеченко. – Влада завжди готова допомагати вам у вирішенні тих питань, які у вас виникатимуть. Що стосується медичної чи освітньої галузі, питань дозвілля, позашкілля, готові всіляко сприяти в цьому. Доки область у відносній безпеці, ви також тут у безпеці. На Полтавщині вам завжди раді. Ви потрібні нам”, – сказала Катерина Рижеченко.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb