Ви тут:
PROвсе Суспільство 

YouTube запустив окремий програвач без реклами та рекомендацій

YouTube презентував кілька нових функцій для авторів та організацій, які використовують платформу для поширення освітнього контенту.

Як повідомляє ITC.ua, серед них — вбудований програвач для освітніх проєктів, ключовою особливістю якого є повна відсутність будь-якої реклами, а також зовнішніх посилань та рекомендацій, що можуть відвертати увагу від навчання.

Алгоритми, які відповідають за рекомендації YouTube, це окрема болюча тема, особливо для українців. Працюють вони, м’яко кажучи, недобре — і час від часу трапляються різні курйози та скандали через неефективну політику в частині боротьби з деструктивним контентом та дезінформацією. Так, розробники YouTube докладають немалих зусиль, щоб покращити рекомендації, проте наразі алгоритми дуже часто не справляються.

Повертаючись до новини, спеціальний програвач YouTube без реклами та рекомендацій спершу стане доступним для обраних партнерів, зокрема освітніх технологічних компаній. В офіційному блозі згадуються EDpuzzle, Google Classroom, Purdue University та Purdue Global.

Система Orphus Поделиться на fb