Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Їжу та ліки для воїнів та одяг для дітей переселенців передали американці та українки у США

Їжу й ліки для захисників України та одяг для дітей вимушених переселенців надіслали американці та українки округу Лекаванна в штаті Пенсильванія.

Благодійний фонд “Свою Україну любіть” у Полтаві отримав зі США гуманітарну допомогу.

“8 пачок, кожна з яких вагою 30 кілограмів, – це придбані й надіслані мешканцями міст Скрентона та Данмора необхідні продукти харчування та життєво важливі медикаменти для захисників України. Їжу й ліки полтавці доставили підрозділам бригад українських вояків на нульовій лінії оборони від ворога”, – розповіла Олена Шемчук.

Це – одна з тих, хто спакував та відправив в Україну доброчинний вантаж.

“Важливо, щоб захисники України від російських окупантів та всі, хто потерпає через російсько-українську війну, відчували нашу турботу. Ми глибоко вдячні бутикові дитячого одягу «Зачарований слон» (“Enchanted Elephant”), який пожертвував речі для малечі родин українських захисників та вимушених переселенців через російське вторгнення в Україну”, – додала представниця 64-го відділу округи Нью-Йорк Союзу українок Америки Валентина Шемчук.

Відправники зі США подбали й про оплату поштових послуг. Українські захисники та діти родин внутрішньо переміщених осіб щиро дякують благодійникам за допомогу.

Система Orphus Поделиться на fb