Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Як продовжити лікування ВІЛ/СНІДу людям, які переїхали на Полтавщину

На Полтавщині вимушені переселенці

Люди, які переїхали з іншого регіону, мають змогу продовжити лікування ВІЛ/СНІДу в медичних закладах Полтавської області.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

“Продовжуємо ділитися інформацією, яка допоможе переселенцям у лікуванні. Зокрема детально інформуємо про те, як продовжити лікування ВІЛ/СНІДу чи пройти відповідну діагностику людям, які переїхали до нас з інших регіонів”, – зауважив Дмитро Лунін.

Так, на Полтавщині з питань лікування ВІЛ/СНІДу можна звертатися до таких медичних закладів:

– Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД (м. Полтава, Госпітальний пров., 5), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 14:00;

– Полтавська центральна районна клінічна лікарня (м. Полтава, вул. Стрітенська, 58а), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 14:00;

– Лубенська лікарня інтенсивного лікування (м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 12:00;

– Миргородська центральна районна лікарня (м. Миргород, вул. Гоголя, 172), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 15:00;

– Кременчуцька міська лікарня планового лікування (м. Кременчук, просп. Полтавський, 40), понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 17:45.

При собі потрібно мати паспорт.

Також працює загальнонаціональна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД: 0 800 500 451.

Тут можна отримати: цілодобову безкоштовну й анонімну підтримку; оперативну інформацію щодо доступних у вашому населеному пункті СНІД-центрів або кабінетів «Довіра».

Окрім того, Центр громадського здоров’я МОЗ України за підтримки проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» розробив платформу та чат-бот у Telegram. Ці ресурси допоможуть людям, які живуть із ВІЛ, знайти АРТ там, де вони зараз – в Україні або за кордоном.

Система Orphus Поделиться на fb