Ви тут:
Суспільство 

Всеукраїнський день дошкілля: вітання та листівки зі святом

Професійне свято працівників дошкільних установ щороку відзначається наприкінці вересня.

Щорічно свято відзначають 27 вересня. Проте частина закладів дошкільної освіти за традицією відзначають День вихователя кожної останньої неділі вересня. День вихователя в Україні почали відзначати у 2011 році, коли Кабмін затвердив постанову N 629 від 13 квітня 2011 року про програму розвитку дошкільної освіти до 2017 року, а також після резолюції I Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Свято засноване на честь зведення першого дитячого садка. Відкритий він був Софією Люгибель – дружиною петербурзького професора. Її старання у 1863 році 26 вересня привели до створення першого дошкільного закладу.

Пропонуємо добірку привітань та листівок з професійним святом.

***

Сьогодні ми вітаємо зі святом всіх вихователів і дошкільних працівників. Нехай святковим буде кожен ваш день, кожну мить. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові і шани. Так нехай завжди любов висвітлює ваше життя. Нехай вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Здоров’я вам і удачі.

***

Нехай веселка для вас сяє,
І сонце будні освітлює!
Ви вихователь хоч куди,
Бажаємо легкої праці,
Любові, тепла і ясних днів,
Любові від маленьких друзів!

***

Ваше покликання – про дітей турбота,
Нехай задоволення дарує робота,
Яскравими фарбами дні заповнюються,
У ваших очах добротою відбиваються.

***

Вітаю з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Всією душею бажаю миру, добра, щастя і вічної гармонії. Бажаю старанних і слухняних діток в групі. Бажаю сміливих і успішних ідей в роботі. Бажаю ясних і радісних днів у житті. Бажаю тільки світлих і теплих почуттів на серце.

***

Вітаю з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Бажаю бачити світ дивним і добрим, як бачать його діти, бажаю кожен день мріяти і співати, знаходити прекрасне в кожній миті і малювати яскравими фарбами картину свого життя. Успіхів у роботі, здоров’я, миру, щастя і благополуччя.

Фото: ілюстративні

Система Orphus Поделиться на fb