Вночі росіяни завдали ракетних ударів по Краматорську та Слов’янську
У ніч на 3 вересня росіяни завдали ракетних ударів по Краматорську та Слов’янську, також вели обстріли по лінії фронту від Курахівської до Званівської громади.
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.
У Краматорську ракета влучила в продовольче підприємство — поранено 1 людину. Ще одне влучання — у підприємство легкої промисловості. Там зайнялася пожежа.
У Слов’янську росіяни поцілили у 2 підприємства. За попередньою інформацією, жертв немає. Також пошкоджено 7 будинків у Билбасівці.
Читайте також: рашисти вдарили по Харкову із комплексу ЗРК С-300: ракета влучила поруч з школою
У Курахівській громаді під обстріли потрапили Курахове та Вовчанка — пошкоджено базу відпочинку та 1 будинок, без постраждалих.
“Гучно минула ніч у Сіверську. Інформацію щодо постраждалих та руйнувань уточнюємо. У Соледарі росіяни пошкодили дитсадок. Також приватний будинок у Роздолівці. Постраждалих немає. У Званівці поранено 1 людину. Під ранок відбувся артобстріл Авдіївки — без жертв”, – доав Павло Кириленко.
Фото: telegram Павла Кириленка