Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Вікі любить пам’ятки”: полтавців запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Цього року українська частина міжнародного фотоконкурсу Вікі любить пам’ятки пройде з 1 по 31 жовтня — через російське вторгнення в Україну також довелося змінити умови: тільки світлини зроблені до 23 лютого включно будуть прийматися в основній частині конкурсу.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

В Україні цей конкурс пройде вже водинадцяте. На конкурс можна подавати власні фото пам’яток історико-культурної спадщини України — і змагатися за призи. 

Радимо ознайомитися із детальними правилами, а також із відповідями на часті питання. Як і того року — у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» можна отримати 21 бал за фотографії об’єктів, якщо світлин цієї пам’ятки раніше не було завантажено.

Усі фотографії автоматично беруть участь у номінації “За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток”; однак для того, щоб фото позмагалося у номінації “Найкраще фото”, потрібно підтвердити це при завантаженні.

Цього року знову пройде спецномінація “Відео” — для участі робіт у цій спецномінації не потрібно обирати нічого у Завантажувачі — роботи зараховуватимуться автоматично з відповідних списків.

Усі номінації та спецномінації конкурсу описані тут.

Зі списками пам’яток можна ознайомитися тут. Більше інформації про конкурс дивіться за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb