Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні “Полтаватеплоенегро” призупинило постачання гарячої води

Із суботи, 3 вересня , через не прийнятні умови придбання природного газу, у НАК “Нафтогаз України” підприємствами ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ), постачання гарячої води споживачам у Полтаві та Полтавській області буде призупинено.

Про це повідомили у ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

“Ще 29 серпня ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” отримало затверджені Міністерством розвитку громад та територій обсяги споживання природного газу, в період з серпня 2022 по квітень 2023 року. В той же день підприємство направило підписані та оформлені договори постачання природного газу на узгодження ТОВ “ГК “Нафтогаз Трейдинг”, – зазначили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

Згідно з Правилами постачання газу, постачальник зобов’язаний забезпечити своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді.

“Втім, на 2 вересня поточного року постачальник ТОВ “ГК “Нафтогаз Трейдинг”не зареєстрував ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” в Реєстрі споживачів постачальника. А за умови відсутності постачальника, Правилами передбачено постачання природного газу Постачальником «останньої надії» (ПОН) з ціною для непобутових споживачів в 130-174 грн. за м.куб. з ПДВ. Така ціна не передбачена діючими тарифами, тому ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” вимушене призупинити послуги гарячого водопостачання до вирішення договірних відносин з постачальником ТОВ “ГК “Нафтогаз Трейдинг”, – наголосили у “Полтаватеплоенерго”.

Також додали, підприємство не відключатиме від роботи лише 4 котельні у Полтаві, які забезпечують гарячим водопостачанням лікарняні заклади.

Система Orphus Поделиться на fb