Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від iPhone 14 до AirPods Pro 2: Apple провів масштабну презентацію своїх нових продуктів

Watch Series 8 матиме вбудований термометр, а AirPods Pro 2 – кращу за попередників систему шумозаглушення. Тим часом в iPhone 14 присутній вбудований супутниковий зв’язок Emergency SOS.

Як повідомляє ITC.ua, вчора, 7 вересня, відбулася презентації Apple Far Out.

Серед найцікавішого з презентованого:

Apple Watch Series 8

У Apple Watch Series 8 інтегрований сенсор температури, який переважно орієнтований на відстеження стану жіночого організму. Датчик перевіряє температуру тіла кожні 5 секунд і здатний фіксувати зміни температури лише на 0,1 градуса Цельсія. Відстеження температури дозволить більш точно відстежувати менструальний цикл, визначати дату овуляції та планувати вагітність.

Оновлений набір внутрішніх сенсорів годинника дозволить визначати момент аварії. З метою економного використання ресурсів батареї ця функція працює тільки під час керування автомобілем. Сенсори здатні визначати різні типи аварій. При виявленні аварії годинник може автоматично передавати інформацію про інцидент рятувальним службам, включаючи координати місця аварії.

Watch SE ІІ

Новий SE підтримуватиме нову функцію виявлення аварій, анонсовану в Series 8. За заявами компанії, нові SE будуть на 20% швидше. Корпус SE буде виконаний у сріблястому, північному та зірковому кольорах.

AirPods Pro 2

У AirPods Pro 2 новий апаратний базис — чип Apple H2, який забезпечить вищу якість звуку та вдвічі ефективніше шумозаглушення.

iPhone 14 і 14 Plus

З’явилася нова надширококутна камера 12 МП з діафрагмою f/1,5 і стабілізацією за допомогою датчика. Apple стверджує, що якість зображення при слабкому освітленні покращилася на 49%, а нічний режим тепер працює вдвічі швидше. Також з’явилася 12 МП камера TrueDepth з автофокусом.

iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Оновлений блок камер отримав 48-мегапіксельний основний сенсор, який дозволяє об’єднувати 4 сусідні пікселі в один більший. Це дозволяє покращити якість знімання за умов слабкого освітлення. Сенсор доповнений оптичною стабілізацією зображення та об’єктивом з діафрагмою f/1,78 та фокусною відстанню 24 мм. Завдяки кропу зображення із сенсора забезпечується 2-кратне збільшення (фокусна відстань 48 мм).

Ще камера містить надширококутний модуль (з функцією макрозйомки) та телефото модуль із 3-кратним оптичним збільшенням. Спалах був перероблений. Він став вдвічі яскравішим та налаштовує інтенсивність залежно від фокусної відстані знімання. Камера підтримує знімання у форматі Apple ProRAW та запис відео у кінематографічному режимі з роздільною здатністю 4K та частотою 30 або 24 к/с.

Система Orphus Поделиться на fb