Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Веслувальники з Полтавщини здобули 35 нагород на чемпіонаті України

В активі наших спортсменів шістнадцять «золотих», десять «срібних» та п’ять «бронзових» нагород.

Як повідомляє «Полтавщина-спорт», в Умані відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях брали участь представники Полтавщини та привезли звідти 35 нагород — як в індивідуальних, так і у групових дистанціях.

Золото

• Олег Боровик — каное-одиночка 200 м — час 39,87
• Тарас Міщук / Дмитро Янчук — каное-двійка 200 м — час 38,06
• Олег Боровик / Денис Камерилов / Тарас Міщук / Дмитро Янчук — каное-четвірка 200 м — час 34,11
• Іванна Дяченко / Інна Клінова / Вікторія Мунтян / Діана Рибак — байдарка-четвірка 200 м — час 38,00
• Катерина Безнюк / Севілія Ібадова / Василина Калитюк / Юліана Путніна — каное-четвірка 200 м — час 45,42
• Павло Алтухов — каное-одиночка 500 м — час 2:01,73
• Тарас Міщук / Дмитро Янчук — каное-двійка 500 м — час 1:48,71
• Наталія Докієнко / Діана Танько — каное-двійка 500 м — час 1:54,50
• Севілія Ібадова / Юлія Колесник — каное-двійка 500 м — час 2:20,36
• Олег Боровик / Тарас Міщук / Едуард Шеметило / Дмитро Янчук — каное-четвірка 500 м — час 1:43,48
• Іванна Дяченко / Інна Клінова / Вікторія Мунтян / Діана Рибак — байдарка-четвірка 500 м — час 1:48,69
• Катерина Безнюк / Севілія Ібадова / Василина Калитюк / Юліана Путніна — каное-четвірка 500 м — час 2:10,33
• Віталій Браташ / Вікторія Мунтян / Діана Танько / Василь Чедрик — байдарка-четвірка 500 м мікст — час 1:40,33
• Севілія Ібадова / Василина Калитюк / Тарас Литвивненко / Мар’ян Река — каное-четвірка 500 м мікст — час 2:03,07
• Павло Алтухов — каное-одиночка 1000 м — час 4:12,99
• Костянтин Алфьоров / Тарас Кузик / Володимир Савчин / Андрій Шкарнега — каное-четвірка 1000 м — час 3:23,10

Срібло

• Тарас Мазовський — каное-одиночка 200 м — час 40,53
• Віктор Свиридюк / Едуард Шеметило — каное-двійка 200 м — час 38,33
• Наталія Докієнко / Діана Танько — байдарка-двійка 200 м — час 40,29
• Антон Жовтюк / Сергій Кравчук / Максим Олійник / Георгій Селезньов — байдарка-четвірка 200 м — час 31,76
• Едуард Шеметило — каное-одиночка 1000 м — час 4:15,02
• Севілія Ібадова / Тарас Литвиненко — каное-двійка 200 м мікст — час 44,09
• Севілія Ібадова / Василина Калитюк / Дмитро Озимок / Тарас Семенюк — каное-четвірка 200 м мікст — час 40,40
• Тарас Мазовський — каное-одиночка 500 м — час 2:08,22
• Тарас Міщук / Дмитро Янчук — каное-двійка 1000 м — час 3:56,21
• Олег Боровик / Денис Камерилов / Віктор Свиридюк / Едуард Шеметило — каное-четвірка 1000 м — час 3:25,24.

Бронза

• Севілія Ібадова — каное-двійка 200 м — 50,01
• Тарас Мазовський / Сергій Нагорний — каное-двійка 200 м — 39,31
• Костянтин Алфьоров / Дмитро Голюк / Ігор Новак / Володимир Савчин — каное-четвірка 500 м — час 1:50,95
• Севілія Ібадова / Тарас Литвиненко — каное-двійка 500 м мікст — час 2:16,06
• Вікторія Мунтян — байдарка-одиночка 1000 м — час 4:45,61

Система Orphus Поделиться на fb