Ви тут:
Суспільство Україна 

В окупованому Маріуполі окупанти змушують населення брати участь в “референдумах”, – розвідка

Окупанти готують організаційні заходи та намагаються створити хоча б видимість легітимності оголошених референдумів на тимчасово зайнятих територіях.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

В окупованому Маріуполі планують проводити референдум так званими “комісіями» до складу яких входитимуть місцеві колаборанти, представники окупаційних адміністрацій і військові зс рф. Вони здійснюватимуть обходи будинків згідно зі складеними списками бажаючих отримати “гуманітарну допомогу”. Місцевих мешканців переконують, що “назад дороги немає” і всім, хто брав “гуманітарку”, доведеться голосувати.

У Маріуполі “штаб підготовки до референдуму” розгорнули в одному з торговельних центрів. Його дії повністю координуються представниками партії “єдина росія”.

“Загалом, щоб уникнути ураження артилерією українських Сил оборони, всі центри підготовки до псевдореферендуму на окупованих територіях розміщуються в приміщеннях з великим зосередженням цивільного населення”, – зазначили у розвідці.

Задля ідеолого-пропагандистської обробки населення окупанти організовують низку заходів “військово-патріотичного виховання”. Головна цільова аудиторія – місцева молодь, яка в більшості не виявляє інтересу до російської ідеології.

У місті Гола Пристань Скадовського району Херсонщини пройшов “молодіжний форум” під лозунгом “ми разом із росією”. Для участі в ньому залучено учнів середніх та старших класів. В Маріуполі планує відкрити своє відділення всеросійська громадська організація ветеранів “бойове братство”. ГО “ветерани десантно-штурмових підрозділів республіки башкортостан” звернулась до гауляйтера міста костянтина іващенка із проханням виділити приміщення для військово-патріотичного клубу “юний десантник – ратник” та дитячої навчально-тренувальної бази.

Система Orphus Поделиться на fb