Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

USAID Агро: Історія успіху співпраці ТОВ АПО «Мрія» та концептуального магазину «Авокадо»

В умовах війни підприємствам, що працюють на територіях, де ведуться активні бойові дії, складно зберегти існуючі канали реалізації продукції, а ще важче знайти та вийти на нові ринки збуту. Задля налагодження роботи бізнесу та відбудови економіки територіальних громад України в рамках Програми USAID АГРО передбачена консультативна підтримка ММСП, які виготовляють продукти харчування з доданою вартістю в Полтавській, Харківській, Сумській, Черкаській, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській областях. Координатором даної ініціативи є Олександр Приходько, спеціаліст з розвитку аграрних ринків Програми USAID АГРО.

Про це повідомили в Агенції регіонального розвитку Полтавської області ,”Офіс євроінтеграції”.

Протягом червня-серпня 2022 року завдяки ефективній роботі експерта з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей Світлани Туль харківський виробник молочної продукції ТОВ АПО «Мрія» розпочав продаж у концептуальному магазині «Авокадо», про що свідчить успішний кейс.

Магазин свіжого фермерського сиру, унікальних східних солодощів та сухофруктів «Авокадо», що розташований у центрі м. Полтави (вулиця Стрітенська, 34А), є гарним прикладом концептуальних магазинів. Про це свідчить унікальний асортимент продуктів харчування, які представлені в магазині, персоніфіковане обслуговування відвідувачів, наявність бази лояльних клієнтів. Дизайнерський інтер’єр магазину «Авокадо» нагадує бутік у східному стилі. Наразі в м. Полтаві зростає кількість споживачів, які відвідують концептуальні магазини з метою придбання продуктів харчування високої якості, що відрізняються від асортименту продуктових мас-маркетів. Зважаючи на підтримку власниками магазину Сергієм та Юлією Мітіними фермерських господарств, що виробляють сири та молочну продукцію, було налагоджено співпрацю з учасником Програми USAID АГРО ТОВ АПО «Мрія».

ТОВ АПО «Мрія» займається молочним скотарством, має власне виробництво сирів та молочної продукції під ТМ «Коломацький сир». Підприємство розташоване у Харківській області (Коломацький район, с. Покровка).

Для ознайомлення з умовами роботи з потенційними постачальниками 8 липня 2022 року була організована зустріч з власниками магазину «Авокадо». Після цього представник ТОВ АПО «Мрія» надіслав презентацію продукції, прайс-лист та пакет документів, що засвідчують державну реєстрацію суб’єкта господарювання та якість виробленої продукції на е-mail власників магазину. На наступному етапі 13 липня 2022 року відбулась презентація сирів харківського виробника ТОВ АПО «Мрія», яке виготовляє Рікотту десертну та салатну, Бринзу класичну та з кропом, сири Гауда, Коломацький, Мармуровий, сир з пажитником, італійськими травами, кмином.

Після презентації власники магазину «Авокадо» зробили замовлення відповідно до наявного асортименту продукції, і вже 20 липня 2022 року відбулося перше відвантаження представником ТОВ АПО «Мрія» сирів та вершкового масла на реалізацію.

Завдяки плідній співпраці учасника Програми USAID АГРО ТОВ АПО «Мрія» з власниками магазину «Авокадо» продукція ТМ «Коломацький сир» (гауда з пажитником, гауда з італійськими травами, пармезан, вершкове масло) доступна усім полтавцям та гостям міста.

Перейти до вмісту