Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

USAID Агро: Історія успіху співпраці ФОП Подольської В.А. та мережі кондитерських «Цукерня»

Більшість підприємств стикаються з однаковими проблемами під час війни, що перешкоджають розвитку бізнесу. Міжнародні інституції максимально підтримують економіку нашої країни в умовах війни. Наразі USAID АГРО активно сприяє розширенню ринків збуту мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП) шляхом надання їм консультативної підтримки. Координатором даної ініціативи є Олександр Приходько, спеціаліст з розвитку аграрних ринків Програми USAID АГРО.

Джерело: Агенція регіонального розвитку Полтавської області,”Офіс євроінтеграції”.

Протягом червня-серпня 2022 року завдяки ефективній роботі експерта з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей Світлани Туль представники малого та середнього бізнесу налагодили збут власної продукції через локальні торгові мережі, про що свідчить успішний кейс.

«Цукерня» – це популярна та розгалужена мережа кондитерських магазинів у м. Полтаві, де представлені цукерки, печиво, рогалики, зефір, тістечка, десерти, пироги, торти власного виробництва ТМ «Lucky Max» та відомих українських виробників. Великий асортимент кондитерських виробів, якісне обслуговування покупців, концептуальний дизайн магазинів та вигідне географічне розташування забезпечує великий пул лояльних споживачів, які щоденно відвідують магазини «Цукерня». Саме тому учасниця Програми USAID АГРО ФОП Подольська В.А. виявила бажання розширити ринки збуту шляхом виходу на мережу кондитерських «Цукерня».

ФОП Подольська В.А. – це полтавський шоколатьє, виробник крафтового шоколаду та виробів з шоколаду ТМ «Afrodiziak». Для початку співпраці з мережею кондитерських «Цукерня» ФОП Подольська В.А. надіслала презентацію продукції та прайс-лист на офіційний е-mail.

Після цього 15 липня 2022 року відбулася зустріч з керуючою мережі кондитерських «Цукерня» Тетяною Журавель та ФОП Подольською В.А. з метою презентації крафтового шоколаду та виробів з шоколаду ТМ «Afrodiziak». Під час презентації Вікторія Подольська ознайомила з асортиментом продукції. Під ТМ «Afrodiziak» виробляються шоколад, набори шоколадних цукерок, грильяж в шоколаді, шоколадно-горіхова паста «Паст Хев», солона карамель «Ульотна карамелька» тощо. Уся продукція створюється власноруч без додавання кондитерських жирів, білого цукру, барвників та ароматизаторів. На зустрічі було обговорено умови співпраці з мережею кондитерських «Цукерня»: маркетингову політику, відкриття сезону продажу шоколаду, особливості залучення нових клієнтів.

На наступному етапі було погоджено асортимент продукції, який буде постачатися до мережі кондитерських «Цукерня», місце продажу товарів, умови збуту та укладено договір. 10 серпня 2022 року відбулося перше відвантаження крафтового шоколаду ТМ «Afrodiziak» ФОП Подольською В.А. до мережі кондитерських «Цукерня». Наразі в магазині «Цукерня» № 2 (вул. Соборності, 49, м. Полтава) представлений:

1) темний шоколад 75% (чистий без добавок; в’ялена журавлина та ягоди годжі; мигдаль та полуниця сублімована; мигдаль);

2) «молочний» шоколад безлактозний (веганський) 60% (чистий без добавок; фундук (лісовий горіх); малина та полуниця сублімовані);

3) екстра-чорний шоколад 86% (чистий без добавок; в’ялена журавлина та кумкват цукат; кеш’ю);

4) білий шоколад (мигдаль та полуниця сублімована; карамелізовані какао боби та манго).

В результаті ефективної співпраці учасниця Програми USAID АГРО ФОП Подольська В.А. змогла вийти на новий ринок збуту, а мережа кондитерських «Цукерня» – розширити асортимент та залучити нових споживачів – поціновувачів крафтового натурального шоколаду.

Система Orphus Поделиться на fb