Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

Укрпошта випустила конверт “Ласкаво просимо до пекла” з російським диктатором

20 вересня Укрпошта випустила маркований художній конверт “Ласкаво просимо до пекла”, на якому зображений російський диктатор путін у день, коли мужні українські воїни знищать окупантів і прийдуть нищити його.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

На конверті зображено ескіз, який Роман Чалий створив в рамках конкурсу для поштової марки “Доброго вечора, ми з України”. Тоді українці саме за ідею зобразити момент, коли російський диктатор зустрічається з українським воїном ЗСУ, віддали 200 тис голосів. Цього не вистачило для перемоги в конкурсі на ескіз марки, але було достатньо щоб доповнити філателістичну серію воєнного часу ще одним конвертом.

“Сподіваємося, цей конверт як і свого часу марка «Русскій воєнний корабль, іді…» буде пророчим, і дуже скоро ми почуємо гарні новини. Тож чим більше людей, купуючи конверт, повторить його назву і спрямує побажання в адресу найбільшого ворога України, тим більше шансів, що колективне бажання матеріалізується. Звичайно, за допомогою наших військових, дипломатів та союзників України в усьому світі”, – йдеться у повідомленні.

Одночасно з випуском конверту Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку із тризубом і номіналом “U” для друку на конвертах і картках, яка заміняє собою марку із контуром карти України і літерою “V”, спаплюженою ворогом.

Тираж конверту – 1 млн примірників. Вартість одного конверту – 15 грн. Конверти доступні для замовлення онлайн – в поштовому маркеті Укрпошти, а також в усіх відділеннях поштового зв’язку.

Система Orphus Поделиться на fb