Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові примусили окупантів вивести війська з Харківщини, – британська розвідка

Російські військові отримали наказ відступати з окупованої території Харківської області. Все через несподіваний для них контрнаступ українців.

Про це повідомляє міноборони Британії у twitter.

Британська розвідка припускає, що через наступ ЗСУ росіяни віддали наказ про виведення своїх військ з усіх окупованих територій Харківської області на захід від річки Оскіл. У цьому секторі залишаються окремі осередки опору, але з 7 вересня Україна відвоювала територію, щонайменше вдвічі більшу за Великий Лондон.

Читайте також: На Херсоншині бригада російських морпіхів втратила 85% складу після вдалих дій ЗСУ, – Генштаб

Поблизу Херсона, Росія, ймовірно, намагається перекинути достатні резерви через річку Дніпро до лінії фронту. Імпровізований понтонний міст, який Росія розпочала зводити понад два тижні тому, залишається недобудованим. Українська далекобійна артилерія зараз так часто б’є по переправах через Дніпро, що Росія не може відремонтувати пошкоджені мости.

“Швидкі українські успіхи мають значні наслідки для загального плану Росії. Більшість сил окупантів змушені віддавати пріоритет екстреним оборонним діям. Через це, і без того обмежена довіра військ до вищого керівництва армії РФ, ще більше впаде”, – дійшли висновку в британській розвідці.

Система Orphus Поделиться на fb