Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Українка отримала нагороду на Венеційському кінофестивалі

Українську акторку і режисерку Дар’ю Трегубову нагородили на Венеційському кінофестивалі 2022. Вона отримала нагороду Women in cinema award, яка вручається італійськими журналістками, які пишуть про кіно.

Як повідомляє 24 кіно, у Венеції Дар’ї Трегубовій нагороду вручили відома італійська ведуча Клаудія Конте та кінопродюсерка Моніка Бакарді. Акторка її присвятила всім українським жінкам, які працюють у кіноіндустрії, та своїй дочці Поліні.

“Я пишаюся бути сьогодні з вами, як частинка українського кінематографа, в той час, як моя Україна змінює світ”, – написала українка в Instagram.

Трегубова народилася 26 березня 1980 року в Києві. Закінчила спеціалізовану школу № 155 з англійським ухилом. Навчалася в музичній школі по класу фортепіано. Отримала диплом режисера в Інституті кіно і телебачення. З 1998 року працює на телебаченні.

Працювала креативною продюсеркою і головною редакторкою кінопідрозділу «Сістерз продакшн». Постійна експертка проєкту «Все буде добре», співведуча «Битви екстрасенсів» та інших на каналі СТБ: «Цієї миті рік потому», X-Фактор.

З 2018 року Трегубова з режисером Сергієм Осокіним працює над поетичним проєктом «Даша читає», у якому записує твори українських поетів у власному виконанні.

Система Orphus Поделиться на fb