Ви тут:
Суспільство Україна 

Українець намагався таємно провезти через кордон новенькі iPhone 13 Pro на 1 млн грн, – ДМСУ

Напередодні презентації iPhone 14 закарпатські митники розкрили спробу завезти в Україну новенькі iPhone 13 на мільйон гривень в обхід декларування та оподаткування.

За інформацією Державної митної служби України, 53-річний українець намагався ввезти без належного декларування та сплати податків партію з 21-го новеньких iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Загальна вартість вантажу сягає понад мільйон гривень. Повертаючись з Угорщини, водій транспортного засобу Mercedes GLE 350 під час проходження митного контролю обрав «зелений коридор», у такий спосіб заявивши про відсутність в нього товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню.

Проте при перевірці особистих речей українця, що знаходилися в салоні авто, митники знайшли незадекларовані iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max у кількості 21 шт.

Відносно порушника складено протокол за ознаками ч.2 статті 471 МКУ. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 30 відсотків вартості цих товарів. Наразі незадекларовані гаджети вилучено до прийняття митницею рішення по справі.

Система Orphus Поделиться на fb