Україна вперше в історії завоювала “золото” чемпіонату світу U19 з пляжного волейболу серед жінок

У турецькому Дікілі визначилися призерки молодіжного чемпіонату світу U19 з пляжного волейболу. Перше в історії України “золото” на цьому турнірі завоював дует Єви Сердюк та Дар’ї Романюк.

Джерело: Суспільне спорт

Упродовж усього чемпіонату українки не віддали жодного сету. На шляху до фіналу Єва та Дар’я здобули три перемоги в групі над спортсменками з Норвегії, Китаю й Бразилії, у 1/8 фіналу обіграли німкень Берндт і Уль, а у чвертьфіналі – бразилійок Кароль і Хулію.

В обох матчах фінального дня змагань Сердюк і Романюк здолали дуети з США: спершу обіграли Софі Куб’як і Бейлі Шоуволтер у півфіналі (2:0), а тоді – Міраю Массі й Ешлі Пейтер у фіналі (2:0).

“Бронзу” ж на цьому турнірі завоювали представниці Канади Емма Ґлаґау та Рубі Сорра.