Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зіньківській громаді розпочала роботу мобільна бригада гуманітарної організації INTERSOS

Група гуманітарної організації  INTERSOS впроваджує проєкти всебічної підтримки внутрішньо переміщених сімей та осіб, які постраждали від військової агресії росії в Україні.

26 вересня відбулася робоча зустріч керівництва Зіньківської міської ради, КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Зіньківська міська центральна лікарня», начальників відділів культури, спорту та інформаційного забезпечення, освіти та молоді, територіального центру міста, соціального захисту, відділу «Служба у справах дітей та сім’ї» із представниками гуманітарної організації INTERSOS та колективом мобільної інтегрованої бригади.

Нагадаємо, що 11 серпня цього року міський голова Сергій Максименко підписав Меморандум про співробітництво з Гуманітарною організацією INTERSOS, метою якої є: наданнямедичної й психологічної допомоги переселенцям, які проживають на території Зіньківської громади; підтримка ВПО, що постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства; участь та підтримка у наданні послуг захисту для дітей, жінок, літніх людей та людей з особливими потребами із числа ВПО; надання матеріальної допомоги шляхом забезпечення непродовольчих товарів та санітарно-гігієнічних засобів для ВПО та вразливих груп населення, що проживають на території громади тощо.

Довідково.

INTERSOS (Італія) — це гуманітарна організація на передовій у надзвичайних ситуаціях, яка надає допомогу жертвам збройних конфліктів, стихійних лих та екстремального відчуження з особливою увагою до захисту найбільш вразливих людей.

Команда екстреної допомоги ІNTERSOS перебуває у Львові, Вінниці, Полтаві, Одесі та Дніпрі, де розпочала операцію з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та пітримки місцевих медичних закладів та поблизу місць бойових дій, які знаходяться під високим тиском через наплив переселенців та дефіцит лікарів, ліків та медичних засобів. В Україні ця гуманітарна організація працює з березня цього року.

Фото – Зіньківська селищна рада

Система Orphus Поделиться на fb