Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великобагачанській громаді відзначили день усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, які прийняли у свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї. Це – велика відповідальність, побудована на милосерді та доброті. Усиновивши чи взявши дитину під опіку, утворивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, батьки стають взірцем людяності та відповідальності.

30 вересня у Великій Багачці зібрали опікунів та піклувальників, щоб привітати їх зі святом та щиро подякувати за доброту і людяність. Захід розпочали зі слів вдячності воїнам ЗСУ, завдяки мужності яких ми маємо змогу жити звичним життям, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Селищний голова Сергій Горбань та начальник служби у справах дітей Надія Онупко привітали всіх зі святом, вручили подарунки та подякували за любов та милосердя, відкрите серце та велику відповідальність за долі дітей, безцінний дар дітям – щастя мати родину.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися, поділитися новинами, розповісти про своїх вихованців, похвалитися їх успіхами та маленькими перемогами.

Фото – Олена Марченко 

Система Orphus Поделиться на fb