Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великобагачанській громаді на футбольному турнірі зібрали понад 35 тисяч гривень для поранених воїнів

У боях за незалежність і свободу України з російським агресором отримали тяжкі поранення і потребують тривалого лікування воїни з Великобагачанської громади Олег Кущ та Максим Даценко. На їх підтримку Федерація футболу Великої Багачки провела благодійний турнір з міні-футболу.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Великобагачанської селищної ради.

Благодійний турнір розпочався загальнонаціональною хвилиною мовчання за загиблими захисниками на фронтах війни та мирними жителями. Потім до учасників турніру звернулися селищний голова Сергій Горбань, голова федерації футболу Володимир Журавель, депутат обласної ради Олег Діденко, які подякували захисникам за їх боротьбу з ворогом та побажали всім мирного неба над Україною.

Сам же турнір, хоч і носив благодійний характер, пройшов в цікавій боротьбі, що завершилася перемогою команди газового господарства, на другому місці збірна ветеранів селища, третє місце у команди СФГ “Грунтознавець”.

Під час турніру зібрали 35 800 гривень, які передадуть на лікування українських захисників.

Організатори турніру, його учасники висловлюють слова вдячності Антоніні Живолуп, Павлу Федотову, Олексію Луценку, Анатолію Мирошніченку, Володимиру Рясному, Володимиру Журавлю, Олегу Діденку, Олександру Бехтеру, Олександру Коліньку, Роману Семуці, Генадію Грибоводу, Віктору Борблику за надану благодійну допомогу.

Фото: Олена Марченко

Система Orphus Поделиться на fb