Ви тут:
Суспільство 

У світі вже понад 50 тисяч хворих на віспу мавп, – ВООЗ

Експерти з охорони здоров’я наголосили, що кількість випадків віспи мавп у всьому світі протягом року перевищила 50 тисяч, але також заявили, що поширення хвороби в деяких частинах Європи та Америки уповільнилося.

Джерело: Прямий

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) свідчать про 50 496 зареєстрованих випадків і 16 смертей, пов’язаних з лихоманкою та іншими симптомами, спричиненими вірусом.

31 серпня глава ВООЗ Тедрос Адганом Гебреєсус закликав міжнародну спільноту до “політичної волі та відданості” стримуванню поширення вірусної хвороби. За його словами, позаяк світ вже живе з COVID-19, “ми не маємо жити з мавпячою віспою”.

Як зазначається, на Північну та Південну Америку припадає більше половини підтверджених випадків у світі, а в деяких країнах все ще спостерігається зростання кількості хворих, але кількість випадків у Канаді та європейських країнах, включаючи Німеччину та Нідерланди, сповільнилася.

“Ці ознаки підтверджують те, що ми постійно говорили з самого початку: що за допомогою правильних заходів цей спалах можна зупинити”, – сказав голова ВООЗ.

Нагадаємо, головний санлікар України Ігор Кузін заявив, що мавпяча віспа може дійти до України, але спалаху хвороби не очікують.

Система Orphus Поделиться на fb