Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Шишацькій громаді закрили дві школи та дитсадок

У Шишацькій громаді закрили школу і дитсадок у Покровському та школу у Баранівці. 

Відповідне рішення ухвалили на засіданні сесії селищної ради, повідомили на сайті Шишацької громади.

Зокрема, йшлося про реорганізацію Покровської загальноосвітньої школи I ступеня та Покровського дошкільного навчального закладу “Ромашка” шляхом приєднання до Михайликівського навчально-виховного комплексу. Також про припинення (ліквідацію) Баранівської філії I-II ступенів опорного закладу “Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського”.

Начальник відділу освіти Наталія Караваєва і під час засідання постійних комісій, що передували сесії, і на самому пленарному засіданні сесії інформувала присутніх про те, що у цих закладах проведені зустрічі з колективами та батьками за участі селищного голови.

“Відділом освіти проаналізовано наповнюваність та відвідуваність шкіл і дитсадка, що була украй низькою. Дітям буде забезпечено підвіз до найближчих освітніх закладів, працівникам – роботу. Крім людей пенсійного віку і тих, хто відмовився від запропонованої роботи. Приміщення закладів будуть використані для проживання внутрішньо переміщених людей та інших потреб”, – йдеться у повідомленні.

Після дискусії і висловлення власної позиції щодо майбутньої оптимізації освітньої мережі громади депутати підтримали рішення про закриття школи і дитсадка у Покровському та школи у Баранівці. 

Система Orphus Поделиться на fb