Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У школах Полтавщини розпочали навчання близько 138 тисяч учнів, – Дмитро Лунін

Близько 138 тисяч учнів розпочали навчання в освітніх закладах Полтавської області, шість тисяч з них – вимушені переселенці. 15 тисяч дітей, які виїхали за кордон, продовжують навчання онлайн.

Про це повідомив під час брифінгу 1 вересня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Цього року школярів побільшало. Більша частина тих, хто виїхав закордон, а це близько 15 тисяч дітей, продовжують навчатися у школах області дистанційно. Близько 6 тисяч дітей переселенців навчаються в освітніх закладах Полтавщини. Крім того, маємо тенденцію до збільшення ВПО у закладах освіти області. Відтак, близько 40 тисяч школярів з Сумщини, Донеччини, Харківщини продовжують навчатися онлайн у своїх школах. Але їх батьки говорять про можливість перевести дітей у навчальні заклади Полтавщини”, – зазначив Дмитро Лунін.

На території області наразі працює 596 навчальних закладів, 369 з них – мають укриття.

“На вечір 31 серпня 307 шкіл, які мають укриття, отримали відповідні висновки. Ще 62 – планують завершити ремонти. Упевнений, що протягом вересня вони все владнають і почнуть працювати”, – зазначив Дмитро Лунін.

За словами начальника ОВА, 286 закладів розпочали навчання в очному та змішаному форматах, 247 – дистанційно.

“Як і було рекомендовано, цього дня усі проводять перші уроки дистанційно. А вже з понеділка працюватимуть у визначених форматах”, – додав Дмитро Лунін.

Нагадаємо, 1 вересня майже половина шкіл Полтавщини розпочали навчальний рік у режимі paperless.

Система Orphus Поделиться на fb