Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Семенівській громаді попрощалися з Сергієм Данилевським, який загинув на Донеччині

19 вересня у Семенівці на центральній площі прощалися з військовослужбовцем, уродженцем с. Крива Руда Сергієм Данилевським, який загинув 11 вересня поблизу міста Покровськ Донецької області.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Голос громади”.

Провести в останню путь захисника України прийшли представники влади, рідні, друзі та мешканці громади. Присутні, схиливши голови у скорботі, зустріли воїна на колінах.

Сергій Павлович Данилевський народився 30 листопада 1985 року. Навчався у Криворудській загальноосвітній школі. Після її закінчення перебував на строковій військовій службі у Збройних силах України.

Із 2005 року працював у комунальній службі Кременчука. У 2007 році одружився, незабаром у молодій родині народився син. Із 2014 року і до жовтня 2016 року проходив військову службу на Сході України, мав статус учасника бойових дій.

У грудні 2016 року розпочав контрактну службу у військовій частині Кременчука, яка тривала до кінця 2018 року. Із березня 2022 року обороняв незалежність України.

Йому було лише 36 років. У чоловіка залишилися дружина, син, батько, мати та брат, який також самовіддано захищає Україну на Донеччині.

Нагадаємо, 18 вересня у Гребінківській громаді попрощалися з військовим Русланом Осіновським.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb