Ви тут:
Суспільство 

У росії залишилося менше 200 “Іскандерів”, – українська розвідка

У росії залишилося менше 200 “Іскандерів” і вона їх береже, натомість випускає по Україні старі ракети С-300, котрі треба утилізувати.

Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив у подкасті “Української правди” та Центру оборонних стратегій “(не)Безпечна країна”.

“Іскандер” зараз застосовується дуже рідко. Востаннє, буквально у серпні, коли вони застосували в район Києва, з території білорусі.

“Кількість ракет залежить від того, що зараз застосовує рф. Ми порахували С-300 – це ракети, які перебувають на зберіганні уже більше 30 років, а більшість з них років 35-40. Це по суті ракета, яку необхідно виводити з бойового складу. Їх близько 7 тисяч. Дуже просто тоді робити утилізацію. Замість того, щоб витрачати кошти на утилізацію, вони просто випускаються по нашій території. Якщо порахувати, скільки вони використовують, то їм вистачить цих ракет ще на 3 роки”, – зазначив Вадим Скібіцький.

Системи “Калібр”, за підрахунками, вони могли виробляти в рік 150-180 ракет. І той запас, який у них є, вони уже бережуть, тому що близько 70% комплектуючих не російського виробництва”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Фото: Новинарня

Система Orphus Поделиться на fb