Ви тут:
Суспільство Україна 

У рамках відбудови йдеться про ремонт та будівництво 120 тис осель, – Олена Шуляк

Внаслідок російського вторгнення, темпи житлового будівництва значно впали на всій території України. Проте, на деокупованих територіях вже зараз можна спостерігати позитивні тенденції з налагодженням робіт.

Про це розповіла голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк

«З початком повномасштабного вторгнення будівництво по всій країні призупинилося – однак, на вільних та деокупованих територіях роботи почали відновлюватися ще в травні. Станом на початок літа відновилися 40% від обсягів житлового будівництва в Києві, понад 60% – на Одещині та до 90% – у західних областях», – констатує Шуляк.

Десятки тисяч людей наразі потребують житла. За підтримки міжнародних партнерів держава планує вирішити це питання, продовжуючи проробляти дієві програми. Так, у другому читанні, парламент має розглянути законопроект, що передбачає компенсацію за втрачене житло за принципом “метр на метр”. Програма буде фінансуватися донорським коштами, а також за рахунок конфіскованих активів РФ.

“Наразі йдеться про капітальний ремонт і нове будівництво, принаймні, 120 тис. осель, з яких 75 тис. – це квартири. І це лише дані щодо житла, у які не входить соціальна та транспортна інфраструктура», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Система Orphus Поделиться на fb