Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській філармонії виступив рок-гурт “Онейроїд”

18 вересня недільним драйвовим концертом просто неба у затишному дворику Полтавської філармонії закрили літній сезон музиканти рок-гурту “Онейроїд”.

Погода й відсутність тривог у ці години дозволили артистам і глядачам отримати максимум задоволення від концерту та зібрати кошти для ЗСУ. З початком холодів потреб у наших захисників багато і артисти намагаються допомагати.

“Ми вперше виступали у філармонійному дворику – дуже затишне та атмосферне місце. Зібралася публіка різного віку – дітки від 2х років, молодь, люди зрілого та навіть похилого віку. В програмі виступу лунали пісні з альбомів “Боротьба”, “Паливо” та кілька улюблених хітів. Через невеличкий дощ стільці для слухачів довелося прибрати, але можливо це було й на краще, адже майже всі почали підтанцьовувати та рухатися в єдиному пориві з музикантами, що надало нам наснаги та ще більшої енергії для виступу. Не обійшлося й без пісні на біс. Сподіваємося, що цей виступ – не останній в такому чудовому місці!”, – розповіла солістка гурту Оксана Дронова.

За майже 30 річну творчу діяльності були створені більш ніж 26 альбомів та концертних програм в різноманітних стилях. Музика гурту цілком відповідає його назві – в даний момент це суміш різноманітних стильових течій від джазу до рок’н’ролу. В творчому доробку гурту є пісні різними мовами: українською англійською та німецькою.

Учасники колективу ведуть активну концертну, фестивальну та волонтерську, діяльність а також працюють у студії над новими творами.

“Цей вечір став прем’єрою ініціативи філармонії запрошувати творчих друзів у філармонійний дворик. Далі буде обов’язково”, – пообіцяла заслужений працівник культури України, заступник директора Полтавської обласної філармонії Лариса Семеняга.

Марія Бойко

Фото: Оксана Владикіна

Система Orphus Поделиться на fb