Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавській бібліотеці провели художньо-краєзнавчий майстер-клас

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся майстер-клас “Цілюще дерево життя” Алли Третяк. Талановита художниця не тільки навчала малечу різним технікам малювання, а й розповідала про традиції, символи, історію роду та країни. “Хто ми, звідки?” – питання, що особливо торкаються наших сердець.

З дітьми цього дня говорили про невід’ємний зв’язок поколінь: батьків і дітей, онуків і прадідів. Підкреслюючи, що ми – нащадки тих, хто пережив Голодомор, гоніння та репресії за право жити на власній землі та бути українцем. Вони – наші пращури – не просто імена, що пішли в небуття. Це людські долі, за кожною з них – мрії, бажання, надії. Вони любили і боролись, як і ми зараз.

“Прадавня міць, придушена та майже вбита, здіймається та живить нас, дає сили протистояти ворогу! Ми черпаємо її цілющу енергію та здобуваємо перемогу разом! Ми відбудуємо міста та села та вже ніколи не будемо такими як раніше”, – розповіла майстриня Алла Третяк.

Під час чудової акварельної подорожі учасники малювали своє сімейне дерево, цим самим зміцнюючи зв’язок поколінь із корінням, щоб молоді пагони життя рясніли буйним цвітом заради майбутнього.

“Ми проводимо у бібліотеці різні цікаві заходи, тому за натхненням гайда до нас на яскраві майстер-класи від терапевтичного центру “ART-MOZAIKA”, які відбуваються щовівторка о 14:00″, – запросила охочих до співпраці завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара Наталія Рисенко.

Марія Бойко

Фото: Наталія Рисенко

Система Orphus Поделиться на fb