Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з симфонічним оркестром виступив юний музикант з Харкова

17 вересня відбувся концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру з солістом-музикантом з Харкова Артемом Кравцовим.

“Талановитий хлопчик вже не раз брав участь у благодійних виступах разом з музикантами оркестру. Артем гарно співає і грає на фортепіано. Співпрацювати з талановитими дітьми завжди приємно та відповідально!”, – зазначив народний артист України, головний диригент Полтавського академічного симфонічного оркестру Віталій Скакун.

Артем Кравцов дебютував на рідній сцені оркестру. Ведуча концерту Аліна Синяговська розповіла глядачам, представляючи соліста, що у рідному Харкові, де юний музикант навчався, він постійно брав участь в культурному житті свого міста. Зараз Полтава стала другою домівкою для родини Артема, як і для тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Артем щасливий дарувати своє натхнення на концертах разом з прекрасним і улюбленим багатьма полтавцями високопрофесійним колективом, і творче хвилювання перед виступом не завадило блискуче грати цього вечора. Публіка бурхливими оплесками вшанувала юного музиканта. По завершенні феєричного виступу Артем отримав подяку за співпрацю і солодкий дарунок від оркестрантів.

Головний диригент Віталій Скакун та артисти симфонічного оркестру, які з радістю підтримали юного соліста, сподіваються, що ця спільна робота тільки старт у виконанні ним класичної музики.

Марія Бойко

Фото: Богдана Громцева

Перейти до вмісту