Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві влаштували свято знань для дітей та батьків

У Полтаві для дітей та батьків влаштували свято на честь Дня знань. Свято було влаштоване для того, щоб діти зустрілися після довгих літніх канікул з однолітками, обмінялися враженнями, повеселилися і налаштувалися на навчальний рік.

На святі урочисто привітали школярів з початком навчання. Волонтери влаштували розваги: конкурси, загадки та цікаві завдання. Протягом гри діти танцювали, малювали, а також пригадали шкільну програму. Захід відвідали 60 дітей з батьками. Завершилось свято майстер-класом із виготовлення квітки з повітряних кульок та частуванням солодощами.

Свято до Дня знань пройшло у межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі», який втілюється Фондом «Професійний розвиток Харкова» за підтримки ЮНІСЕФ і Міністерства молоді та спорту України.

Проєкт «Спільно. Точки зустрічі» спрямований на підтримку дітей, підлітків та їхніх родин, які постраждали через війну. У межах проєкту в різних містах України, зокрема в Полтаві, створені точки на базі координаційних штабів для переселенців. Там діти, підлітки та їхні родини можуть отримати базову гуманітарну й соціоемоційну підтримку. У Полтаві перша точка зустрічі «Спільно» діє з квітня.

Окрім Полтави, проєкт «Спільно. Точки зустрічі» діє у Харкові, Охтирці, Умані, Черкасах, Чернігові, Кременчуці, Світловодську, Запоріжжі та Кропивницькому.

Довідково. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливий світ для кожної дитини. За 75 років діяльності ЮНІСЕФ допоміг врятувати більше дитячих життів, ніж будь-яка інша гуманітарна організація світу. Початок війни в Україні спричинив перепони у доступі до освітніх, медичних і соціальних послуг. Руйнівні наслідки воєнних дій стають травмуючим досвідом для дітей та загрожують їхньому майбутньому. У відповідь на загрозу для дітей ЮНІСЕФ запустив програму реагування СПІЛЬНО — інтегровану підтримку для сімей з дітьми. У цій програмі ЮНІСЕФ об’єднує зусилля з урядом та місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги.
ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» — це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2012 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.

Система Orphus Поделиться на fb