Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся концерт Миколи Гармаша

31 серпня у затишному дворику Полтавської обласної філармонії відбувся сольний концерт заслуженого артиста України Миколи Гармаша під назвою “Безсоння душі”.

Разом з артисткою філармонії Оксаною Владикіною в унісон виконувалися відомі хіти української і закордонної естради. Оксана Владикіна цього дня так натхненно відсвяткувала день народження, іменинницю щиро вітали вдячні гості.

“Дякую всім і кожному за привітання та побажання. Хай всі ваші побажання збудуться. Сьогоднішній святковий день я провела на роботі… і це так круто. Сьогодні мене вітав цілий зал глядачів. Я вдячна безмежно за цю можливість так відзначати свій день. І звичайно за кожний новий день вдячна нашим захисникам! У відповідь хочу побажати нас всім перемоги!”, – подякувала співачка Оксана Владикіна шанувальникам і друзям.

Окрасою концерту став виступ відомого полтавського саксофоніста Олега Шеременка. Чудову атмосферу підртимувала неперевершена ведуча, майстриня слова – Катерина Кібенко.

Під гучні оплески виконувалися чудові пісенні композиції, що змушували емоційно співпереживати. Аудиторія щиро підтримувала виконавців, відбувалося щире і тепле спілкування між артистами та небайдужими до слова і пісні глядачами.

Марія Бойко

Фото: Іван Куценко

Система Orphus Поделиться на fb