Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проводять творчі зустрічі з провідними артистами симфонічного оркестру

З талантом провідних артистів Полтавського академічного симфонічного оркестру внутрішньо переміщені особи та жителі міста мали змогу познайомитися на творчих зустрічах.

Така форма роботи стала популярною серед поціновувачів оркестру саме зараз, коли так необхідне спілкування з творчими особистостями для підтримки бойового духу у боротьбі за Перемогу на усіх фронтах.

З першим анонсом даної форми роботи оркестранти спостерігали за відгуком у людей, чи буде це цікаво саме зараз? І як виявилося, бажаючих було чимало. І це приємно.

За короткий період часу відбулися творчі зустрічі заслуженого артиста Украіни, соліста Полтавський академічний симфонічний оркестр Валерія Стовбира (ударні інструменти); заслуженого артиста України Валерія Тимощенка (валторна); заслуженого артиста України Едуарда Головашича (тромбон); та із засновником оркестру, головним диригентом, народним артистом України Віталієм Скакуном.

Зустрічі відбулися в творчій царині музикантів, де слухачі мали змогу ознайомитися з їх інструментами, на яких вони грають, щоденною роботою артистів, послухати музичні фрагменти, а потім ще й заграти разом з майстрами.

Талант, професіоналізм, імпровізація, творчий діалог панували на годинах мистецького спілкування артистів з захопленими гостями.

“Слідкуйте за анонсами, творчий потенціал колективу надзвичайно великий! Чекаємо на зустрічах з нашими артистами! Працюємо на Перемогу! Тримаємо мистецький фронт!”, – зазначив директор Полтавського академічного симфонічного оркестру Михайло Малько.

Марія Бойко

Фото: Полтавський академічний симфонічний оркестр

Система Orphus Поделиться на fb