Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продали світлини відомого фотохудожника та зібрали кошти на обладнання для земляків-розвідників

Чергова сторінка мистецького проєкту “Все що є Україна”, точніше виставки “Нам щасливими бути” відомого в Полтаві лікаря, поета, фотохудожника Андрія Дзюби завершилася творчою зустріччю з автором.

На мистецьке дійство до прес-центру Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка зібралося багато гостей, друзів, артистів, журналістів. Благодійний проєкт мав на меті збір коштів для ЗСУ, точніше для наших земляків-розвідників. І надзвичайно приємно було бачити замість фото Андрія Дзюби примітки “продано” – відтак для військових вдалося зібрати 26 725 гривень.

А творче дійство, згуртувавши людей, допомогло тримати в Полтаві мистецький фронт – про це говорила у вітальному слові заслужений працівник культури України, директор Полтавського художнього музею Ольга Курчакова. Вона подякувала всім причетним, особливо за допомогу в організації композитору й продюсеру, співавтору мистецького проєкту “Все що є Україна” Геннадію Туксішвілі. За звукорежисерським пультом цього дня працював ще один улюблений в місті митець, композитор і волонтер Олег Писаренко. Модерував дійство журналіст і телеведучий Андрій Небрат.

Прекрасну музичну складову гостям подарували неймовірно талановиті й професійні артисти колективу «Jazz Therapy Band» – особливість їх в тому, що колектив грає кавери на відомі твори, але грає їх в дуже несподіваному вигляді. При чому не важливо з якої епохи твір, у їх неординарному виконанні він завжди звучить сучасно завдяки нестандартним гармоніям і ритмам, фанковому драйву, використанню модернових звуків.

Гості мали можливість отримати від автора автографи на фотокартинах, а декому Андрій Дзюба презентував збірки власних чудових поезій. І ще довго присутнім не хотілось залишати цю затишну, теплу й довірливу атмосферу, що дозволила зустрітися в гарному колі заради доброї справи.

Марія Бойко

Фото: Олександр Діхтяр

Система Orphus Поделиться на fb